O nas

Jakość i tradycja //

Firma „BACATT” WINA GRONOWE powstała w roku 2005 w wyniku przekształcenia przedstawicielstwa zagranicznego „SEGESTICA” d.o.o. Proizvodnja Alkohola , Pića i Octa Sisak, Chorwacja powstałego na podstawie wpisu do ewidencji przedstawicielstw przedsiębiorców zagranicznych z dniem 1 listopada 1999 roku.

od 2005…

BACATT //

Firma „BACATT” WINA GRONOWE działa na podstawie zaświadczenia o wpisie do ewidencji działalności gospodarczej a jej siedzibą jest piękne miasto Toruń, w którym to grodzie Kopernika ma swoje biuro. Od lutego 2005 roku firma zyskała strategicznego partnera handlowego z Węgier Kiskun-Vin Kft Akasztó, który stał się jej nie tylko głównym dostawcą wina gronowego ale także dzięki wzajemnej współpracy z odbiorcami spowodował, że firma utrzymała swoją silną pozycję na rynku importerów wina gronowego nie tylko w Polsce ale i też na Węgrzech, Czechach, Niemczech, Słowacji, Rumunii, Rosji i USA. Od stycznia 2006 roku firma nawiązała współpracę z włoskim producentem koncentratów i moszczy gronowych.

Rok 2008/2009 to początek sprzedaży win butelkowych węgierskich w kanale tradycyjnym  jak i nowoczesnym zwiększając tym samym swoje udziały rynkowe rok do roku.

Głównym obszarem naszej działalności jest bezpośrednia sprzedaż win białych i czerwonych gronowych spokojnych, bazowych, jakościowych luzem lub w butelkach, koncentratów gronowych, zagęszczonych soków winogronowych i moszczy gronowych.

Jakość naszych importowanych wyrobów, poddawana jest wnikliwemu procesowi kontroli jakości pod względem właściwości składu jak i wartości organoleptycznych.

Firma nie posiada składu podatkowego dlatego też nie jest pośrednikiem w sprzedaży win tylko bezpośrednim ich dostawcą od producentów z Chorwacji, Węgier oraz Włoch.

 

Info

Zapraszamy serdecznie

Jesteśmy na

ul. L. Jeśmanowicza 18/5
87-100 Toruń, Polska

Dział Handlowy

tel.: 0048 56 62348 53
e-mail: bacatt@wp.pl

Dział szkoleń

tel.: 56 62348 53
e-mail: szkolenia.bacatt@wp.pl